پنج شنبه, 09 دی 1400 03:18

آموزش ساخت و استفاده از NFT در بایننس اسمارت چین با Airnfts

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

تولید NFT در بایننس اسمارت چین می‌تواند بسیار پرسود باشد و AirNFTs هم به راحت تر شدن این فرایند کمک می‌کند. در این مطلب راحت ترین روش تولید NFT در بایننس اسمارت چین را مرور می‌کنیم.

در اخبار شگفت انگیزی که از توکن‌های تعویض ناپذیر می‌شنویم، بارها مشاهده شده که خیلی از هنرمندان با آثار هنری خودشان به درآمدهای نجومی رسیده اند. از جمله یک هنرمند 18 ساله که اثر هنری خودش را به مبلغ نیم میلیون دلار فروخته یا هنرمند مشهوری به اسم بیپل که همین ماه پیش اثر خودش را به مبلغ 70 میلیون دلار فروخت. همه این رویدادها نشان می‌دهند که بازار NFT یک بازار بسیار پردرآمد است.

گرچه بازار توکن‌های تعویض ناپذیر مبتنی بر اتریوم به مرور رونق گرفت اما بایننس اسمارت چین با قابلیت اجرای فوری تراکنش‌ها و هزینه بسیار کم اجرای تراکنش می‌تواند به رونق گرفتن هر چه بیشتر این بازار کمک کند. در این مطلب شما را درباره چگونگی تولید NFT در بایننس اسمارت چین راهنمایی می‌کنیم.

الزامات

مسیر ایجاد و ثبت NFT در بایننس اسمارت چین بسیار سریع و راحت است. کافیست یک والت سازگار با BEP-20 و بلاک‌چین داشته باشید. از آنجایی که قرار است با بایننس اسمارت چین کار کنیم، برای شروع باید والت خودتان را به یک پلتفرم NFT مبتنی بر بایننس اسمارت چین متصل کنید.

ایجاد NFT با AirNFTs

AirNFTs یک پلترم NFT ساده و کاربرپسند بر روی بایننس اسمارت چین است که پتانسیل زیادی برای ثروتمند کردن هنرمندان دیجیتال و پیش برد این صنعت دارد. می‌توانید NFT خودتان را با کارمزدی بسیار کم بسازید و ظرف چند ثانیه آن را در این بازار پررونق ثبت کنید.

دو والت سازگار با BSC (بایننس اسمارت چین) مجهز به مرورگرهای وب 3 وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید به بازار NFT سربزنید یعنی متامسک و تراست والت. به محض اینکه با هر یک از این مرورگرهای اپلیکیشن غیرمتمرکز به صفحه AirNFTs سربزنید، والت شما به آن متصل شده و موجودی BNB شما به صورت خودکار نمایش داده می‌شود.

در حال حاضر AirNFTs به تولیدکنندگان آثار دیجیتال امکان داده که آثار هنری، میم یا حتی اسکرین شات توئیت را به NFT تبدیل کنند. کافیست فایل مربوط به آیتم مورد نظر در قالب JPEG، PNG یا GIF تولید شده و بارگذاری شود. حداکثر حجم فایل 10 مگابایت است.

چگونه با تنظیم متامسک، از NFTها استفاده کنیم

متامسک (موبایلی/کامپیوتری) را دانلود کنید.

به تنظیمات متامسک رفته و شبکه ای جدید با نام Binance Smart Chain را تنظیم کنید و اطلاعات زیر را وارد کنید:

RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/

Chain ID: 56

Symbol: BNB

Block Explorer URL (optional): https://bscscan.com

برای شروع فرایند ایجاد NFT در BSC به والت خودتان BNB واریز کنید.

توجه: تراست والت نیازی به تنظیم ندارد. فقط کافیست از طریق مرورگر تراست والت در app.airnfts.com عضو شوید و شروع به تولید NFT کنید.

ایجاد NFT در بایننس اسمارت چین

برای توکنیزه کردن آثار هنری در AirNFTs با استفاده از متامسک یا تراست والت همین فرایند را دنبال کنید. پس از واریز BNB به والت خودتان، مرورگر درون والت را باز کرده و مراحل زیر را طی کنید.

به سایت airnfts.com رفته و روی Launch App کلیک کنید.

روی Create کلیک کنید.

روی Choose File کلیک کنید تا فایل مورد نظرتان را اضافه کنید. همه فایل‌ها باید کمتر از 10 مگابایت باشند و فقط فایل‌های اصلی (نه کپی شده) را می‌توان اضافه کرد. محتوای فایل نباید حاوی مطالب خشونت آمیز، تصاویر مستهجن یا محتوای به سرقت رفته باشد در غیر این صورت کاربر از این پلتفرم مسدود می‌شود.

نام را اضافه کرده و توضیحات را وارد کنید.

قیمت (برحسب BNB) را وارد کنید تا پلتفرم قیمت دلاری معادل را نشان دهد.

روی Approve کلیک کنید، کارمزد تراکنش را پرداخت کنید (هر چقدر تصویر کوچکتر باشد هزینه کمتری پرداخت می‌کنید. می‌توانید از آدرس tinypng.com برای کوچک کردن عکس استفاده کنید) و create را انتخاب کنید.

چند لحظه صبر کنید، پنجره دوم باز می‌شود تا کارمزد تراکنش را پرداخت کنید.


به این ترتیب آیتم مورد نظر به توکن تبدیل شد.

به لطف افزایش نقدینگی در بایننس اسمارت چین می‌توانید به راحتی آیتم‌های دلخواه را در بازار این پلتفرم ثبت کرده و بفروشید.

لازم به ذکر است که پس از فروخته شدن آیتم 2 و نیم درصد کارمزد خدمات از مبلغ پرداخته شده کسر می‌شود.

نتیجه گیری

ارزش توکن‌های تعویض ناپذیر همواره رو به افزایش است و مشخص نیست که این بازار چند نفر را ثروتمند کرده و خواهد کرد. همانطور که مشاهده کردید می‌توان به راحتی و ظرف کمتر از یک دقیقه با AirNFTs آیتم‌های دلخواه را توکنیزه کرد.

AirNFTs قصد دارد به زودی برای همه آیتم‌ها حراجی اجرا کند. در این پلتفرم می‌توانید NFT خودتان را برای مزایده ثبت کنید یا برای سایر NFTها پیشنهاد قیمت بدهید.

با ما همراه باشید تا شما را در جریان جدیدترین تغییرات این پلتفرم قرار دهیم.