چهارشنبه, 18 اسفند 1400 21:33

آموزش دریافت جوایز و NFT رایگان از سایت Coinmarketcap

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ارتقای طرح الماس‌های وفاداری CoinMarketCap

قرار است جذابیت طرح الماس CoinMarketCap افزایش پیدا کند و حالا کاربران CoinMarketCap می‌توانند این الماس‌ها را به پاداش‌های متنوع تری تبدیل کنند از جمله جعبه‌های اسرارآمیز متشکل از کالاهای مختلف و گیف‌های NFT.

جعبه اسرارآمیز چیست؟

جعبه‌های اسرارآمیز می‌توانند شامل هر چیزی باشند! می‌توانید الماس‌ها را به محض قرار گرفتن در دسترس به جعبه اسرارآمیز تبدیل کنید - که داخل آن آیتم‌های مختلف از جمله کارت هدیه مجازی، NFT، توکن و غیره قرار دارد.

چگونه جعبه اسرارآمیز تهیه کنیم؟

می توانید الماس ذخیره کنید تا یک جعبه اسرارآمیز به دست آورید و آن را باز کنید.

به دست آوردن جعبه‌های اسرارآمیز بسیار راحت است - وقتی با پرداخت الماس یک جعبه اسرارآمیز تهیه کنید، راهنمای چگونگی دریافت پاداش‌های جعبه اسرارآمیز در یکی از پلتفرم‌های همکار ما را مشاهده خواهید کرد.

 

چگونه الماس‌های CoinMarketCap را به دست آوریم؟

برای شروع جمع آوری الماس‌های CoinMarketCap اول باید یک حساب CoinMarketCap بسازید - که انجام این کار بسیار راحت است.

می توانید با سرزدن به CoinMarketCap در هر روز، شروع به جمع آوری الماس کنید.

چگونه الماس‌های CoinMarketCap را خرج کنیم؟

پس از اینکه مقداری الماس CoinMarketCap جمع آوری کردید، می‌توانید در آینده آنها را در فروشگاه الماس‌های مخصوص CoinMarketCap خرج کنید تا انواع محصولات CoinMarketCap، توکن تعویض ناپذیر و غیره را به دست آورید.

برای دیدن الماس‌های موجود نیازی به حساب CoinMarketCap ندارید اما برای جمع آوری الماس‌ها و تبدیل آنها به پاداش باید حساب داشته باشید.

طرح الماس‌های CoinMarketCap تازه شروع شده توصیه می‌کنیم که حتماً این پلتفرم را بررسی کنید و با امکانات آن آشنا شوید تا در جریان روش‌های به دست آوردن و خرج کردن الماس‌ها در آینده قرار بگیرید.